تبلیغات
سفر به اعماق ماوراء - نوشتن نامه به فرشته
سفر به اعماق ماوراء
هم قبیله
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من


_ چه كسانی این شیوه را تائید كرده اند؟

" كاترین پاندر " این روش رو دعای عارفانه می نامه." اما كورتیس هاپكینز" معلم بزرگ ماوراالطبیعه كه در متافیزیك، " آموزگار آموزگاران " نامیده می شه ، این شیوه را در كلاسهای خود می آموخت. او كه یكی از بزرگترین اساتید بود به این شیوه تاكید داشت. او شاگردان بزرگی در متافیزیك تربیت كرد كه همگی بر این شیوه تاكید داشتند. " خانواده ی فیلمور" كه بنیانگذار نهضت وحدت، نهضت علوم دینی و نهضت علوم الهی هستند، از شاگردان او بودند. " دكتر ه.ب.جفری " هم كه از شاگردان او بود، در كتابش " تعالیم عرفانی" بر این شیوه ی دعا تاكید كرده است. بسیاری از اساتید ماوراالطبیعه این شیوه را بسیار موثر دانسته اند.

" كتاب مقدس " هم درباره ی بیداركردن قدرت فرشتگان، در وقت نیاز، آیات بسیار دارد. در آیه ی چهلم از باب بیست و چهارم " سفر پیدایش " ابراهیم وعده داده است : " یهوه كه به حضور او سالك بوده ام فرشته خود را با تو خواهد فرستاد و سفر تو را خیریت اثر خواهد گردانید. "

در قران مجید گفته شده برای انسان فرشته هایی خلق شده اند كه او را از شش جهت محافظت می كنند.از راست، چپ، جلو، عقب، بالا و پائین. (وقتی این فرشته ها خلق شده اند تا از ما محافظت كنند

پس حتما" راهی هم برای گفتگو با آنها و صدا زدنشان هست! )

همه ی ادیان و فرهنگها به انسان آموخته اند كه كلام او قدرت اوست. بسیاری از تعالیم، به قدرت ویژه ی كلمات پی برده اند. چینی ها چنان نسبت به كلام مكتوب توجه ویژه نشان می دادند كه می گفتند نباید كاغذی را كه چیزی روی آن نوشته شده، پاره كرد یا نسبت به آن بی حرمتی روا داشت، حتی اگر آن كاغذ دیگر به درد نخورد. یونانیان مدتها بر این اعتقاد بودند كه كلام دارای قدرتی كیهانی است، و انسان می تواند با كلام هر كار كه می خواهد بكند : بنا سازد یا ویران كند.

كتاب مقدس با این جمله شروع می شود : " در ابتدا تنها كلمه بود و كلمه خدا بود! "

 

تمرین : برای بیدار كردن این شیوه ی ویژه ی عشق ( نامه نوشتن به فرشته ها )، اغلب به وعده ی خدا كه در مزمور نوشته شده ، بیندیشید و آن را با خود تكرار كنید.  : " هیچ چیز بدی بر تو واقع نخواهد شد و بلایی نزد خیمه ی تو نخواهد رسید. زیرا كه حضرت اعلی فرشتگان خود را درباره ی تو امر خواهد فرمود تا در تمامی راههایت تو را حفظ نمایند. " ( مزمور نود و یكم _ 10 و 11)

 

_ "دعای عارفانه " یا " نامه نوشتن به فرشته " چه فوایدی دارد؟

"نامه به فرشته " كه دعایی نهانیست، می تواند در زندگی خودتان و دیگران معجزه ها و شگفتیهای عظیمی به وجود آورد.این شیوه به سرعت به اندیشه هایتان نظم الهی می بخشد و شما را از برخوردهای غیر لازم و نگرانیها نجات می دهد.در روابطتان با دیگران شگفتی به وجود می آورد و دشمنان را به دوست تبدیل می كند و شما را به سوی توانگری و ثروت سوق می دهد.

اگرنمی توانید با كلام كسی را متقاعد كنید كه رفتارش را تغییر بدهد، اگر با همسر، دوست، پدر و مادر ، همسایه، رئیس یا هر كسی مشكل دارید، اگر كسی كه به شما مقروض است پولتان را نمی دهد، اگر از رفتارهای كسی عصبی می شوید اما نمی توانید او را كه خطا می رود، به مسیر درست هدایت كنید وهزاران اگر دیگر، بدانید كه راه حل مسئله ی شما اینجاست.

استادی داشتم كه می گفت حرف حق را باید فقط یك بار به افراد بگوئید، بعد از آن باید از طریق نامه دادن به فرشته ی آنها بخواهید كه به حرفتان گوش بدهند. زیرا با این شیوه شما با خدای درون فرد مورد نظر ارتباط برقرار می كنید.

برای برآورده شدن هر آرزویی می شود به فرشته های خودمان یا دیگران نامه بنویسیم و از این قدرت جادویی كه خدا برای محافظت ما آفریده، استفاده ببریم. واژه ی فرشته یعنی فرستاده ی خدا. هر گاه دیدید از شكستی به شكست دیگری رهسپارید، یا هر گاه كه وسوسه می شوید خودتان را به باد انتقاد و ملامت بگیرید، حتما" به فرشته ی خودتان نامه بنویسید.

 

_ چگونه باید به فرشته درون نامه نوشت؟

این شیوه ی ویژه ی عشق را می توانید به صورت پنهانی و با استفاده از كلمات به كار گیرید. كلمات راستین مثل فرشته ها هستند. كلمات راستین زنده اند و سرشار از نیكی و موهبت.از این رو، نیكی و موهبت به بار می آورند. اما شیوه ی به كار بردن این كلمات برای آفرینش ثمرات فرشته آسا  این است كه باید به شخص مورد نظرتان بیندیشید و به فرشته یا ضمیر برتر ( باطن معنوی ) او نامه بنویسید.

با نامه نوشتن به فرشته ی شخص مورد نظر، در اندیشه هایی كه نسبت به او دارید،  اعتقاداتی هماهنگ ایجاد می كنید و ذهن نیمه هشیار شما این احساس هماهنگی را به سوی او می تاباند. همچنین ضمیر برتر معنوی او را زنده می كنید و به یادش می آورید.چون كلام حقیقت به تحریر در آید، بر مسند قضاوت آن شخص می نشیند. پس ، از موانع عاطفی نظیر غرور و خودپرستی و تكبر و خودفریبی و مشاجرات عقلانی در می گذرد و در ذات خداگونه ی او ، نفوذ می كند.

 

 

_ برای هر خواسته و آرزو باید به كدام فرشته نامه نوشت؟

 

برای هر خواسته و آرزو ، باید به فرشته ی آنچه كه می طلبید، نامه بنویسید. اگر برای خودتان یا دیگری حمایت می خواهید، به فرشته ی حمایت نامه بنویسید. اگر جویای سلامت هستید، به فرشته ی شفا نامه بنویسید، اگر خواهان محبت هستید، به فرشته ی عشق، اگر ازدواج می خواهید، به فرشته ی زناشویی.فرشته ها بسیارند : فرشته ی هماهنگی، فرشته ی شادمانی، فرشته ی خرد و فرزانگی، فرشته ی هدایت و راهنمایی، فرشته ی ثروت و توانگری، فرشته ی فهم و شعور، فرشته ی رشد و كمال معنوی، یا هر فرشته ای كه در این لحظه به او نیاز دارید.

اگر برای فرشته ای نامه نوشتید و به نتیجه نرسیدید، خوب دقت كنید شاید باید نامه را خطاب به فرشته ی دیگری بنویسید.

فراموش نكنید همانطور كه می توانید به فرشته ی دیگران نامه بنویسید می توانید به فرشته های خود هم نامه بنویسید.

 

"پاندر " مثالهای بی نظیری درباره ی نوشتن نامه به فرشته در كتابهایش دارد كه من چند تا از آن را بر ایتان می نویسم.

 

مثال : بازرگانی از آلمان گفته به محض نوشتن نامه به فرشته ها، نخست در درون اون دگرگونیهایی پدید آمده و سپس این دگرگونیها در اوضاع و شرایط زندگیش پدیدار شده اند. او گفته از راههای دیگر دعاهایم مستجاب نمی شد اما این شیوه ناگهان همه ی دعاهایم را برآورده كرد.

 

مثال : یك كارشناس كه مهارت تخصصی خوبی داشته ، همیشه از وضع مالیش كه تعریفی نداشته، ناراحت بوده  تا اینكه برای فرشته ی ثروت و توانگری خودش نامه می نویسد و بهبود این وضع را از او می خواهد. او در نوشتن نامه ، سماجت می كند تا اینكه حقوقش دو برابر می شود و كارش گسترش می یابدو بعد از سه سال چنان توانگر می شود كه می تواند خودش را باز نشسته كند و به كار مورد علاقه اش كه سفر به اقصی نقاط دنیا بوده بپردازد!

 

مثال : خانمی كه از شوهرش جدا شده بود ، دلش می خواست بچه ها را از شوهرش بگیرد اما مرد كه با او سر لج افتاده بود، به هیچ صورت قبول نمی كرد و زن از پس مخارج بچه ها هم بر نمی آمد. زن مدتها برای فرشته ی درون شوهرش نامه نوشت. چندی نگذشت كه شوهرش نه تنها پذیرفت كه بچه ها را به او بدهد، بلكه مخارج آنها را هم به عهده گرفت و مبلغ قابل توجهی هم به خود زن هدیه داد!

زن می گوید این رفتار شوهرم كه بی سابقه بود، مثل معجزه بود و من آن را مدیون نامه نوشتن به فرشته ی درون شوهرم هستم!

 

مثال :بانویی كه با رئیسش به شدت مشكل داشت شروع كرد به نوشتن نامه برای فرشته ی درون رئیسش. رئیس بلافاصله او را اخراج كرد! اما زن این رویداد را به فال نیك گرفت و گفت : حتما" نامه به فرشته برای او بركت بزرگتری به همراه دارد.هفته ی بعد او شغلی بسیار پردرآمد تر و دلچسب تر در شهر مورد علاقه اش یافت! ( بنابراین بدونید كه نامه به فرشته درست مثل فرا خواندن طرح الهی می باشد و می تواند تغییراتی بزرگ به وجود بیاورد كه در ظاهر و در ابتدا ممكنه فكر كنید به سود شما نبوده اما خیلی زود می بینید كه خیر بزرگتری برایتان به ارمغان آورده! )

 

مثال : شخصی وانتی نو می خرد اما آن را از جلوی گاراژ از او می دزدند. او به جای ناراحت شدن شروع می كند به فرشته ی دزد نامه نوشتن و از او می خواهد كه وانت را كه تنها سرمایه ی اوست، به او برگرداند. چند روز بعد دزد به او تلفن می زند و می گوید كه وانتش در حومه ی شهر است و سالم است و فقط كمی گلگیرش آسیب دیده كه پول آن را هم بیمه می دهد! با هیچ راهی غیر از نامه نوشتن به فرشته ی دزد نمی شد این وانت را به این سرعت پس گرفت!

 

مثال : مردی بازرگان دوستی داشت كه در بیمارستان بستری بود و پزشكان از ادامه ی زندگی و بهبودش قطع امید كرده بودند. دوست مرد به امور ذهنی باور نداشت بنابراین مرد خودش شروع كرد به فرشته ی سلامت و فرشته ی شفای دوستش، نامه دادن! دوست او ناگهان بهبود یافت و دفعه ی بعدی كه مرد با او تماس گرفت، چنان بهبود یافته بود كه دوباره سر كار می رفت! ( بنابراین در مورد كسانی هم كه به نامه دادن به فرشته ها اعتقاد ندارند ، می توانید این شیوه را به كار ببرید و كمكشان كنید.اما بسته به میزان و قدرت انرژی و باور شما ، زود یا دیر پاسخ می دهد! )

 

مثال : زنی كه به خاطر الكلی بودن همسرش از او جدا شده بود، با شیوه ی نامه نوشتن آشنا شد. شوهر او، دوازده سال بود كه با او و تنها پسرشان تماس نگرفته بود. زن دلش می خواست پسرش بتواند طعم پدر داشتن را تجربه كند بنابراین شروع كرد برای فرشته ی همسرش نامه نوشتن. دو ماه بعد، همسرش بعد دوازده سال با او تماس گرفت و گفت می خواهد برای پسرش پدری كند! جالب تر اینكه دقیقا" از دو ماه قبل یعنی همان زمانی كه زن نامه نوشتن برای فرشته ی درون مرد را آغاز كرده بود، مرد الكل را كنار گذاشته بود! این یك معجزه بود چون مرد از چهارده سالگی الكلی شده بود. زن می گوید : آرزو دارم همه ی مردم دنیا شیوه ی نوشتن نامه به فرشته ی درون آدمها را بیاموزند چون اگر همه آن را به كار ببندند، دنیا بهشت می شود!

 

مثال : خانمی می گوید با نامه نوشتن به فرشته ی خودم توانستم به راحتی ده كیلو وزن كم كنم در حالی كه با هیچ روشی موفق به این كار نمی شدم!

 

مثال : بانویی بازرگان گفته ناگهان پی بردم كه بر ضد من پرونده ای غیر منصفانه تشكیل شده و می خواهند من را مورد پیگرد قانونی قرار بدهند. قربانی شرایطی شده بودم كه شخص دیگری آن را به وجود آورده بود، اما من متهم شده بودم كه این وضع را به وجود آورده ام. من شروع كردم به نوشتن نامه به فرشته ی این وضعیت و از او خواستم كه به سرعت و در كمال آرامش ، به این مشكل فیصله بدهد. ناگهان همه چیز آرام شد و پرونده حل شد و بیگناهی من به اثبات رسید بی آنكه من هیچ تلاش مضاعفی كرده باشم. ( بنابراین وقتی مسئله ای وجود داره می تونین به فرشته ی اون وضعیت نامه بنویسید و از اون رهایی رو بطلبید.)

 

خوب! من براتون مثالهای زیادی آوردم تا بیشتر با شیوه ی نامه نوشتن به فرشته آشنا بشین فقط فراموش نكنید كه:

1 _  بر اساس باورتان به شما داده خواهد شد.

2 _ باید از غر غر و شكایت دست بردارید و كاملا" كلامتون رو كنترل كنید نه اینكه نامه بنویسید اما هنوز بر زبانتون كلماتی رو بیارید كه مانع تحقق آرزوتون میشه.

3 _ زمان انجام شدن هر آرزو بعد از نوشتن نامه به خود اون شخص بستگی داره. مسلما" كسی كه كلام و فكرش رو كنترل نمی كنه نمی تونه به سرعت كسی كه كلام و فكرش رو كنترل می كنه به نتیجه برسه. اما در هر حال در نوشتن نامه سمج و پیگیر باشین. شاید وقتی به فرشته ی دیگران نامه می نویسید ، احساس كنید كه فورا" نتیجه ای عایدتان نمی شود. باید صبر كنید ، و به نامه نوشتن ادامه بدهید. زیرا ناگهان همه چیز عوض می شود. دگرگونیها پدید می آیند و آنچه كه مقدر و پایان نیافتنی به نظر می رسد، به سرعت و آسانی از میان بر می خیزد. اینقدر به نوشتن نامه به فرشته ادامه بدید تا به نتیجه ی دلخواه برسید.

 

سیستم آرزوها هم بر این شیوه تاكید داره.

 

قانون  پنجاه و هفت سیستم آرزوها :برای برآورده شدن هر آرزو، ازفرشته ی مربوط به آن كمك بطلبید.

 

فرا خواندن فرشته ی نگهبان  : همه ی ما فرشته ای داریم كه نگهبان ماست!

 فرهنگ ماورا الطبیعی كتاب مقدس می گوید : " كار فرشته ها نگهبانی و هدایت و حمایت از نیروهای طبیعی ذهن و تن است ، زیرا آینده ی انسان كامل را در خود نهفته دارد. "

" اما كورتیس هاپكینز " می گوید :"فرشته ی حضور او همواره همراه آدمی است. این رهبری والا ، میراث هر انسان است. لازم نیست از روزهای پرخطر یا از شرایط پر شرر بهراسد، اگر می داند كه فرشته ی حضور پیشاپیش او راه می رود و از او دفاع می كند و او را به مقصد می رساند. "

 

به هنگام دشواریها به خود بگوئید : "از هیچ چیز نمی ترسم. فرشته ی نگهبانم پیشاپیش من گام بر می داردو راهم را هموار و كامیاب می گرداند. " هنگامی كه دیگران هم با مشكل مواجه هستند، همین را برای آنها بگوئید.

 

مثال : بانویی بازرگان مجبور بود برای خرید كالایی به خارج شهر برود، او باید ساعتها در مه و باران، در كنار شوهر بیمارش كه نمی توانست او را در خانه تنها بگذارد و بناچار باید او را هم همراه می برد، رانندگی كند. دوستش به او كلامی را گفت كه او هم آن را برای خود تكرار كرد .او به خود گفت :" از چه می ترسی؟ فرشته ی نگهبانت با تو خواهد بود. " پس از سفر زن به دوستش گفت :" انگار واقعا" در تمام سفر فرشته ای همراهمان بود. همین كه از شهر بیرون رفتیم باران بند آمد و هوا آفتابی شد.حال شوهرم بسیار خوب بود و پرسود ترین سفر كاریم بود! "

 

مثال : خود من تجربه ای مشابه این داشتم. سفری طولانی و گردشی به اصفهان و شیراز و یزد در پیش داشتیم و همه جا بارانی و به شدت سرد بود. هواشناسی اعلام كرده بود كه هوا خراب خواهد بود. اما ما فرصت نداشتیم كه سفرمان را به زمان دیگری موكول كنیم. ما مدام فرشته ی نگهبان را صدا می كردیم و از او بهبود شرایط آب و هوایی را می خواستیم تا مانع خراب شدن سفر ما و تلف شدن وقتمان  بشود.

 شاید باور نكنید اما در كل سفر كه سه هفته بود حتی یك روز هم هوا بر خلاف میل ما نبود. باور كنید حتی از خود مردم شهر می شنیدم كه متعجب بودند. هر شب اخبار اعلام می كرد كه هوا خرابتر می شود. صبح كه بیدار می شدیم همه جا پر از ابرهای سیاه بود اما به محض اینكه ما پایمان را از هتل بیرون می گذاشتیم آفتاب می شد. به یاد  دارم كه یكبار كه می خواستیم سه ساعتی را در هتل بمانیم و استراحت كنیم ، من گفتم حالا اگر قرار است باد بوزد، و باران پر بركت ببارد عیبی ندارد ، اما فقط برای همین سه ساعت!  پایمان را كه د اخل هتل گذاشتیم، آسمان تیره و تار شد اما به محض اتمام سه ساعت، زمانی كه ما می خواستیم برای گردش بیرون برویم، همه چیز آرام گرفت! جالب تر اینكه به محض خروج ما از هر شهری، باد و باران شدید شروع می شد و این قضیه من و همسرم را به شدت متعجب و شكرگذار كرده بود! آن وقت براستی باور كردم كه انسان می تواند به لطف خدا،به باد و باران و آسمان حكم براند به شرط اینكه خودش و لطف خدا را باور كند!

 

 

تمرین : پیش از سفر یا گام گذاشتن در راهی تازه یا آغاز كاری نا آشنا و وضعیتی دشوار، تكرار عبارتهای زیر به شما كمك می كند : " فرشته ی حمایت الهی پیشاپیش من گام بر می دارد تا از هر گونه تجربه ی منفی و ناخوشایند بر حذر بمانم. " و تكرار كنید : " فرشته ی حمایت الهی پیشاپیش من گام بر می دارد و راهم را هموار و آماده می كند. " شاید آنچه در كتاب مقدس نوشته شده كه ملاكی نبی گفت: " اینك رسول خود را خواهم فرستاد و او طریق را پیش روی من مهیا خواهد كرد ." منظور همین بوده است! پس قبل از هر سفر و قبل از شروع هر كار فرشته تان را پیشاپیش بفرستید تا همه چیز را مهیا كند!

 

مثال : پاندر از خودش مثال می زند و می گوید وقتی قرار بود برای سخنرانی به سفر بروم ، نامه ای به فرشته ی ثروت و توانگریم نوشتم و از او خواستم تا پیشاپیش من گام بردارد و راهم را سرشار از كامیابی و توانگری كند. پاندر می گوید در اول سفر مدام با كسانی روبرو می شدم كه به محض شنیدن حرفهایم، هدایای نفیس و چكهای هنگفت به عنوان عشریه به من می پرداختند. در سفرهای قبل باید خرج سفر را خودم متحمل می شم اما آن بار آنقدر پول و هدیه دریافت كردم كه سابقه نداشت! براستی انگار فرشته ی توانگری داشت پیشاپیش من قدم بر می داشت!

 

 

رافائیل یا فرشته ی شفا :

 

یهودیان قدیم، رافائیل( رفائیل ) را فرشته ی شفا می دانستند. شما هم به هنگام نیاز به فرشته ی شفا می توانید بگوئید یا بنویسید : " ای رافائیل! ای فرشته ی شفا! اینك به اینجا بیا! "

 

 

مثال : این یك داستان واقعیست! سالها پیش در روزنامه های انگلستان داستان زنی نوشته شد كه سالها از بیماری ریوی عذاب می كشید و در حال مرگ بود. پزشكان مدتها بود كه از او قطع امید كرده بودند. خویشاوندانش كنار او بودند. زن نفس آخر را كشید اما چند لحظه بعد ناگهان نفس عمیقی كشید و صاف در بسترش نشست و گفت : " بله. گوش می كنم. چه كسی صحبت می كند؟ " حاضران در مجلس همه اذعان كردند كه ما بالای سر او فرشته ای را دیدیم كه گفت : " رنجهایت پایان پذیرفته است. برخیز و گام بردار." زن انگار ناگهان بهبود یافت! پیراهنش را خواست و آن را پوشید و از جا بلند شد. به اتاق دیگر رفت و غذای جامد خواست.همه منقلب شدند چون ماهها بود كه او نتوانسته بود از جا بلند شود و ماهها بود كه جز مایعات چیزی از گلویش پائین نرفته بود! دكترها همه تائید كردند كه ذره ای از بیماری در بدن او دیده نمی شود! زن گفت كه او از فرشته ی شفا كمك طلبیده و فرشته به او گفته شفا به او برگردانده شده تا او هم به شفای بیمارانی كه در دهكده اش بودند،كمك كند! از آن پس او مشغول دعا برای بیماران دهكده اش شد و مدام فرشته ی شفا را برای كمك به آنها می طلبید و به دیگران می آموخت كه فرشته ی شفا را به كمك بطلبند!

 

دوست دارم در اینجا به عنوان هدیه این را هم به شما بگویم كه اگر سوال خاصی از خدا دارید ، به فرشته ی جبرائیل كه پیام آور اوست نامه بنویسید! و برای باز شدن درهای رزق و روزی به فرشته ی میكائیل كه وظیفه اش تقسیم رزق است نامه بنویسید! خداوند فرشته ها را بیهوده نیافریده است. آنها برای عبادت كردن آفریده شدند و برای انجام اوامر خدا. اما همین فرشته ها به فرمان خدا به آدم سجده كردند و برتری او را پذیرفتند پس چرا آنها را صدا نمی زنید؟!

 

فقط فراموش نكنید كه آنها واسطه های فیض هستند و منشا فیض فقط و فقط و فقط خداست.

 

مكاشفه :

من در یک مكاشفه ی زیبا، به چشم خودم دیدم كه فرشته ها مسئول انجام اموری بودند كه به انسانها مربوط بود.

در آن مكاشفه ی بسیار عجیب ، مكانی را دیدم كه در آن فرشته های بسیار مشغول تقسیم روزی آدمها بر اساس فرمان خدا بودند. خیلی زیبا بود! همه مثل افراد یك كارخانه به شدت مشغول كار بودند! از همه جالب تر اینكه روی دیوارهایی كه می دانستم سرنوشت هر آدم روی آن نقش بسته، چیزهایی می چسباندند! برای بعضی ها تصویر متحرك كعبه ( در ابعاد كوچك) می چسباندند و برای بعضی ها تصویر متحرك و كوچك شده ی كربلا یا حرم امام رضا و برای بعضی ها هم تصاویری از امامزاده ها یا حتی مقبره ها و جاهایی كه من نمی شناختم. فقط می  دانستم هر تصویری كه بر روی سرنوشت كسی گذاشته می شود ، آن فرد در آن سال به زیارت آن مكان خواهد رفت! یكی از شگفت انگیز ترین مكاشفاتم بود كه من را به شدت تحت تاثیر قرار داد!  

 

خوب!حالا به این چند نكته خوب توجه كنید :

 

نكته _ هرگز از فرشته ی خود یا فرشته ی دیگری نخواهید به درخواستهایی توجه كند كه موجب آزار یا آسیب كسی می شود. فرشته كه چون ضمیر برتر خود ماست، به چنین تقاضاهایی وقعی نمی نهد و پاسخ مثبت نمی دهد! اما بدخواهی شما به سرعت برایتان كارمایی تلخ در پی خواهد آورد!

 

نكته _ هرگز در نامه نوشتن به فرشته، چیزی را كه متعلق به دیگریست و حق الهی شما نیست نطلبید زیرا باز هم كارمای بدی در پیش خواهد داشت. به جای چنین خواسته ای، چیزی برتر از آن را بطلبید كه در جهت خیر و صلاح همگان باشد.

 

نكته_ اگر برای فرشته ای نامه می نویسید اما پاسخ نمی گیرید، دقت كنید شاید باید به فرشته ی دیگری نامه بنویسید. برایتان مثال میزنم. مردی هر روز به فرشته ی توانگری در درونش ،نامه می داد اما پاسخ نمی گرفت. او در ته وجود فقط به پول بیشتر فكر می كرد نه توانگری ( كه شامل پول بعلاوه ی چیزهای دیگر می شود.) بالاخره تصمیم گرفت با خودش و فرشته اش صادق باشد. بنابراین برای فرشته ی پول و ثروت نامه نوشت و به صراحت چیزی را كه می خواست ، طلبید. و این بار فوری به استقلال مالی ای كه می خواست، دست یافت.

 

نكته _ اگر هنوز نتوانسته اید به سلامت و ثروت یا روابط انسانی دلخواهتان دست یابید و مسایل و مشكلاتتان را حل كنید، به فرشته ی رهایی و آزادی نامه بنویسید. نامه نوشتن به فرشته ی رهایی و آزادی بسیار موثر است. خود كاترین پاندر می گوید وقتی نمی توانسته خودش را از دست كسانی كه از او سواستفاده می كردند رها كند و نوشتن نامه به فرشته ی آن افراد به نتیجه نمی رسد، برای فرشته ی رهایی و آزادی نامه می نویسد و از او یاری می طلبد. چندی نمی گذرد كه آزادی تازه اش كه برای همه خیر و صلاح در بر داشته و بركت و نعمتی برای جمیع آنها بوده از راه می رسد. به قول پاندر " مصلحت  و موهبت فرد، مصلحت و موهبت جمع بود. "

 

شیوه ی نامه نوشتن به فرشته :

این دو چیز حتما" باید در نامه ی شما قید بشود.

 

1_ به فرشته ی ....... در ........( نام خودتون یا شخصی را كه می خواهید برای فرشته ی او نامه بنویسید را قید كنید.)

2 _ برای این اوضاع و شرایط یاری می طلبم:........

3 _ تشكر از آن فرشته و شكر خدا برای اینكه آن خواسته را به انجام می رساند.

 

در پایان حتما" نامه را بسوزانید تا به انرژی برتر تبدیل بشود. بعضی ها به این سوزاندن تاكید نكرده اند اما بیشتر اساتید ماورا الطبیعه تاكید كرده اند كه حتما" این نامه را بسوزانید و خاكستر راهم دور نریزید بلكه در راه آب ( مثل مجرای آب سینك آشپزخانه كه در آن ظرف می شوئید) بریزید.

 

نكته ی مهم : بسیاری از عارفان معتقدند كه پانزده ، شماره ای است كه اوضاع و شرایط مخالف و دشوار را از سر راه آدمی بر می دارد. بنابراین برای سود جستن از قدرت جادویی اعداد می توانید در نامه تان 15 بار این جمله را بنویسید. ( اما بعضی از استادان ماورا الطبیعه روی تعداد نوشتن تاكیدی نكرده اند.)

 

مثال : فرض می كنیم شما از فردی به نام " كوشا" طلبی مالی دارید اما او قرض خود را نمی پردازد. در این صورت باید اینگونه نامه بنویسید :

به فرشته ی پول در آقای كوشا : تو را تقدیس می كنم و خدا را سپاس می گذارم كه به سرعت این مشكل مالی را برطرف می كنی و من فورا" تمام این پول را كه  ... ریال است، از راه عالی دریافت می كنم.

سپس آن را بسوزانید.

 

خوب! این پست خیلی طولانی شد اما امیدوارم برای همگی ما خیر و بركت بی پایان داشته باشه.

 

خدایا! تو را سپاس می گویم كه مرا با فرشتگانت محافظت می كنی! آمین!نوع مطلب : شفای زندگی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 27 خرداد 1389
شنبه 19 بهمن 1392 08:00 ق.ظ
شوهرم کارش ویزیوتور کارش خیلی زیاده به کدوم فرشته باید نامه بنویسم تا فروشش عالی باشه
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه همه ی سوالاتتون رو توی یک نظر بپرسید
شنبه 19 بهمن 1392 07:59 ق.ظ
نامه به فرشته ثروت متنش چی باید باشه
علیرضا بوذریجواب براتون میل میشه
شنبه 19 بهمن 1392 07:58 ق.ظ
قرعه کشی هفتگی و ماهانه داریم هیچ کدوم اسمم در نمیاد به کدوم فرشته نامه بنویسم
علیرضا بوذریجواب براتون میل میشه
جمعه 18 بهمن 1392 11:24 ب.ظ
سلام من تو کارم مشکل دارم من شغلم ارایشگری هست و گاهی مشتریام ازم ناراضی هستن یعنی کارم رو خوب انجام نمیدم و این باعث میشه از طرفه مدیرم گاهی سر زنش شم.باید به چه فرشته ای نامه بنویسم؟
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
جمعه 18 بهمن 1392 12:03 ق.ظ
شوهرم نماز نمیخواند به کدوم فرشته و چی بنویسم اهل خدا ونماز بشه
پنجشنبه 17 بهمن 1392 11:47 ب.ظ
با مادر شوهرم مشکل دارم به فرشته عشق و محبت درون مادر شوهر نامه نوشتم ولی جواب نگرفتم لطفا کمکم کنیددخیلی فوری فوری فوری
علیرضا بوذریجواب براتون میل میشه
پنجشنبه 17 بهمن 1392 02:27 ق.ظ
سلام ببخشید آیا می
شود همزمان چند نامه برای چند فرشته نوشت ایا برای کم رویی هم فرشته ای هست
علیرضا بوذریسلام شما هم زمان میتونید به چندیدن فرشته نامه بدید ولی به هر فرشته یک دونه درباره ی سوال دم هم باید بگم کم رویی ناشی از عدم اعتماد به نفسه من تمرین اینه رو توسیه میکنم
چهارشنبه 16 بهمن 1392 02:13 ب.ظ
من یه مدتی هست با یک آقا پسری آشنا شدمهمه چیزش خوبه ولی متاسفانه تو حرف زدن معمولیش همش از کلمات رکیک و فحش استفاده می کنه من باید به چه فرشته ای نامه بنویسم؟ و اینکه می ترسم این رابطه کلا به صلاحم نباشه چطوری باید از خدا بخوام بهم نشون بده؟و اینکه من تو یه رابطه زیادی دلبسته میشم و این یه حسه دلشوره همیشگی برام میاره باید چی کار کنم؟ مرسی از کمکتون
علیرضا بوذریجواب براتون میل میشه
چهارشنبه 16 بهمن 1392 02:04 ب.ظ
سلام آقای بوذری شما که اینهمه زحمت کشیدین این وبلاگ خیلی خوب رو درست کردین لطف کنید جواب نبمه ها رو داخل همین سایت بدین که شاید اون جواب سوال دیگران هم باشه. خسته نباشید ممنون
علیرضا بوذریسلام لطفا به جای خسته نباشید بگید خدا قوت و به جای دستت دردنکنه بگید ممنون و کلا کلمات منفی رو حذف کنید در باره ی پیشنهادتون هم باید بگم بارها این سوال از پرسیده شد ولی بنا به دلایلی قار نیستیم اینجا پاسخ بدیدم
سه شنبه 15 بهمن 1392 12:23 ق.ظ
سلام خیلی امیدوار شدم لطف کنید جواب سوالاتم زود بدید خیلی مشکل دارم هر جی دعا می کنم فایدهای نداره هیج وقت تا حالا حاجت نگرفتم به غیر از یک دفعه که شب 21 ماه رمضان 14هزاربار ذکر یا قدوس رو طی شرایط خاص گفتم تا یه فرشته خواب ببینم ودیدم وحاجت گرفتم دوست دارم دوباره تکرار شه ومشکلاتم حل بشه دوست دارم با شما صحبت کنم برای راهنمایی گرفتن لطفا شماره تماس بزارید ممنونم
علیرضا بوذریسلام جواب رو براتون میل میکنم
دوشنبه 14 بهمن 1392 11:39 ب.ظ
برام تهمت دزدی زدن میخوام بدونم با جه روشی دزد معلوم میشه؟
علیرضا بوذریجواب براتون میل میشه
یکشنبه 13 بهمن 1392 10:20 ب.ظ
سلام آقای بوذری من ایمیل دادم پاسخ ندادین...
علیرضا بوذریسلام لطفا سوالتون رو دوباره مطرح کنید البته در ایمیلی که می فرستید
یکشنبه 13 بهمن 1392 12:29 ب.ظ
سلام آقای بوذری ....یه سوال خواب ها می تونند جوابی باشند از سوی فرشته ها؟احساس می كنم دارم به خواسته ام میرسم همین نزدیكی خبرشو بهتون میدم
علیرضا بوذریسلام بله خواب ها یک نشانه هستند
یکشنبه 13 بهمن 1392 11:32 ق.ظ
با سلام چه قد طول میکشه از نامه نوشتن به فرشته آدم ها جواب بگیریم شما فک میکنی حداکثر چه قد طول بکشه تا اثر کنه؟؟؟؟؟
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
شنبه 12 بهمن 1392 08:13 ب.ظ
سلام،خوبید؟ممنون با اینکه حتما خودتون کار دارید، وقت میذارید و جواب سوالات همه رو میدید.
برای برنده شدن تو یه قرعه کشی باید به کدوم فرشته نامه نوشت و متنش چی باید باشه؟و سوال دوم اینکه هرروز باید نامه بنویسیم تا برآورده شدن خواسته یا اینکه یکبار کافیه؟
لطف میکنید اگه جواب بدید.
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
جمعه 11 بهمن 1392 09:38 ب.ظ
التماس میکنم به سوالامون جواب دهید ومیشه یک دعا یا ورد برای عاشق کردن طرف مقابل یادمون بدید
علیرضا بوذریبا جادو نمیشه کسی رو عاشق کرد ولی متونی با تفکرت کسی رو به دست بیاری
چهارشنبه 9 بهمن 1392 12:39 ب.ظ
ضمن درود و سپاس برای وبلاگ مفید و همچنین وقتی که برای دوستان اختصاص میدید. من خواستم بگم اگه امکان داره جواب بعضی از سوالها رو همینجا کامنت کنید بهتره چون خیلی موارد مشکلات تقریبا مشترکه ....زحمت شما هم کمتر میشه ....البته ابن صرفا یه پیشنهاد دوستانه هستش. موفق باشید.
علیرضا بوذریسلام
ممنونم نظر لطفتونه
درباره ی پیشنهادتون هم باید بگم اوایل اینجوری بود ولی متاسفانه بنا به دلایلی مجبور شودیم جواب هارو از طریق ایمیل بفرستیم
سه شنبه 8 بهمن 1392 11:09 ب.ظ
سلام برای پیدا کردن یک شغل مناسب به کدوم فرشته و با متنی نامه بنویسم؟
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
سه شنبه 8 بهمن 1392 08:26 ب.ظ
سلام . وقت بخیر . من قبلا به شما گفته بودم به فرشتگان نگهبان اعتقاد دارم . چون در کلاس دکتر برازنده دکتر متافیزیک شرکت کردم . قبلا برای شما نامه نوشته بودم که کسی رو دوست داشتم و ازم دلخور شد و ترکم کرد چیکار کنم برگرده . شما متنی رو برام فرستادی و من اون نامه رو نوشتم . شید کمتر از 10 روز فرشته عشق یک فردی رو سر راهم گذاشت که واقعا با عشق و محبت زیاد اومد سراغم . دقیقا مثل داستانها . خیلی دوستم داره البته از من 5 سال کوچیکتره . فقط به من گفته هدفش ازدواج نیست . اما خیلی ابراز علاقه میکنه . من میدونم این فرد رو فرشته عشق برام فرستاده . اصلا عجیب حالم خوبه و خوشحالم .اگه بخوام با من ازدواج کنه باید به فرشته عشق یا زناشویی یا ... نامه بنویسم . ممنون میشم راهنماییم کنید
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
سه شنبه 8 بهمن 1392 02:25 ب.ظ
برای پیدا کردن کار برای برادرم به کدام فرشته نامه بنویسم حتما میفرمایید فرشته کار
علیرضا بوذریسلام به فرشته توانگری نامه بدید میلتون رو هم درست وارد کنید که بتونیم بهتون میل بدیم
دوشنبه 7 بهمن 1392 09:25 ب.ظ
شماکه جواب همرومیدیدجواب منم بدیدوبه منم ایمیل بدیدسوالات دارم منم
علیرضا بوذریسلام خوبی چشم
دوشنبه 7 بهمن 1392 02:55 ب.ظ
من میخوام مامان بشم ولی نمی دونم به چه فرشته ای نامه بنویسم و یه نامه دیگه برای عشقم یعنی شوهرم بنویسم که عشقمون پایدار همیشه بمونه
علیرضا بوذریجواب براتون میل میشه
دوشنبه 7 بهمن 1392 02:25 ب.ظ
با سلام وسپاس:
من امیر مسعود-م دانشجوی مهندسی عمران هستم، تا قبل سال 93 به 4میلیارد پول نیاز دارم و کل قانونمندیهای جهانم را می دونم،می خواستم برای جذب این پول که پیش نیاز همه ی کار های مهم آینده ام هست به کدامین فرشته و چگونه ازش درخواست کنم که این مهم به انجام برسد.متشکرم
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
دوشنبه 7 بهمن 1392 03:55 ق.ظ
سلام و خدا قوت برشما
آیا برای بدست آوردن قدرتهای ماورایی میتوان از فرشته ها کمک گرفت ؟به کدام فرشته نامه بنویسم؟
علیرضا بوذریسلام منظورتون از قدرت ماورایی چیه ترک محارم و و انجام واجبات قدرت ماورایی بهتون میده
دوشنبه 7 بهمن 1392 01:17 ق.ظ
سلام آقای بوذری عزیز از اینکه با صبر جواب مارو به طور کامل میفرمایید متشکرم شما و سایتتون رو دوست دارم
1-برای اینکه شخصی که دوسش دارم به طرفم بیاد و بگه که منو دوست داره و با هم ازدواج کنیم و همیشه دوسم داشته باشه غیر از فرشته نگهبان به کدوم فرشته نامه بدم وچی بنویسم؟
2-آیا برای رسیدن به آرزوها هم فرشته خاصی داریم؟
3-آیا برای اینکه همسران احساس نیاز جنسی به همدیگر داشته باشند فرشته ای وجود دارد؟ برادرم نسبت به همسرش دچار سردی شده و در آستانه طلاق هستند برای چه فرشته ای نامه بنویسد؟
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه چک کنید ببینید میلتون رو درست وارد کردید
یکشنبه 6 بهمن 1392 06:58 ب.ظ
سلام خداقوت من برا ازدواجو خواستگار داشتن یه نامه میخواستم لطفا
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
یکشنبه 6 بهمن 1392 04:31 ب.ظ
سلام
از شغلم اصلا راضی نیستم شرایطمم به هیچ وجه نمیتونم تغییر بدم به چه فرشته ای و چجوری نامه بنویسم.
ممنون
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
یکشنبه 6 بهمن 1392 09:40 ق.ظ
سلام اقای بوذری من مشکلاتم زیاده برای چند تاش نامه نوشتم وجواب هم گرفتم اما چند تاش که خیلی هم ضروریه رو نمی دونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین
اینکه من شوهری دارم که قبلا خیلی خانواده دوست بود و منو هم خیلی دوست داشت الان مدتیه احساس می کنم عشقش کمتر شده و داره شیطنت می کنه شبها خیلی دیر می یاد از کارهاش اصلا با من حرف نمی زنه جایی می خواد بره نمی گه ازش بپرسی کجایی ناراحت وعصبانی میشه و می گه به من اعتماد نداری حرف زدن باهاش هم بی فایده ست می خوام که برگرده پیش من وبچه هام با عشق و من تنها عشق زندگیش باشم فقط بامن به ارامش برسه و شبها هم زود بیاد خونه

مورد بعدی اینه که الان ما 11 ساله که با خانواده شوهرم تو یه ساختمون زندگی می کنیم و یه خونه هم داریم جای دیگه که ویلایی وکسی اونجا زندگی نمی کنه ولی شوهرم داره اونجا رو تجهیز می کنه تخت می خره میزو صندلی وپرده و.... وهرچی من می گم اثاث کشی کنیم موافقت نمی کنه تاحالا بهانه این بود که اونجا لوله کشی گاز نداره ولی الان می گه خانوادم تنها می مونندر صورتیکه شوهرم قبلا تو کارهای باباش بهش خیلی کمک می کرد الان مدتهاست که کمک نمی کنه و باباش مغازه شو اجاره داد ولی به من می گه همینجا زندگی کنیم و من واقعا دلم می خواد مستقل باشم وجای خوبی زندگی کنم یا بهش می گم پس این خونه رو تعمیر کنیم قبول نمی کنه والبته از قانون خلا هم می ترسم که هرجاخلا باشه کائنات پرش می کنه وباعث هجوم افکار منفی میشه لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم که به زودی تا قبل عید وبا رضایت قلبی خودش اثاث کشی کنیم
مورد اخر اینکه شوهرم که هرگز به فکر مسافرت های تنهایی نبود نهایتا یه روزه حالا دائم می گه که می خواد دو هفته ای با دوستاش بره خارج کشور دوست ندارو تنها بره می خوام که ماهم بریم وچهارنفری بهمون خیلی خوش بگذره یا از سرش این افکار بیفته
ببخشید خیلی طولانی شد ولی باور کنین خیلی نیاز به کمکتون دارم
ممنون میشم راهنماییم کنین
موفق باشین
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
شنبه 5 بهمن 1392 11:40 ق.ظ
سلام با عرض خسته نباشید فقط میخواستم این پیام رو به گوش همه برسونم تا مثل من نابود نشوند هرگز از خداوند نخواهید تا به زور شمارو به کسی که دوستش دارید برسونه جون شما از فردا خبر ندارید من این کار را کردم شش ماه دعا کردم تا به فرد مورد علاقه ام برسم بجایش هفده سال دعا کردم تا از زندگیم بیرون برود اما هنوز نرفته از خداوند بخواهید آنکس را که خودش صلاح میداند سر راهتان قرار دهد با تشکر ثریا
علیرضا بوذریسلام ممنون از راهنمایتون ثریا خانم
شنبه 5 بهمن 1392 10:28 ق.ظ
سلام .خدا قوت.برای اینکه شخصی که دوستش دارم به زودی باهاش ازدواج کنم به کدوم فرشته نامه بدم.متن نامه رو برام لطف می کنید .
علیرضا بوذریسلام جواب براتون میل میشه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی